Besøks- og vareleveringsadresse

Blinken AS
Østkilen 4
1621 Gressvik

Postadresse

Blinken AS
PB 122
1620 Gressvik

Administrasjon og salg

Profilbilde

Joar M. Johannessen

Daglig leder
Direkte nr. 901 05 752
E-post: joar@blinken.no

Profilbilde

Birgit Reinertsen

Administrasjon/Salg
Direkte nr. 916 06 005
E-post: birgit@blinken.no

Profilbilde

Iren Kristiansen

Regnskap
Direkte nr. 971 83 720
E-post: iren@blinken.no

Profilbilde

Rolf Knoph

Salg/GPS
Direkte nr. 901 40 182
E-post: rolf@blinken.no

Avdelingskontor - Salg

Profilbilde

Ole Kristian Moen

Avd: Kongsberg
Salg/GPS/Totalstasjon
Direkte nr. 916 30 462
E-post: ole.kristian@blinken.no

Profilbilde

Frank Larsen

Avd: Oslo
Salg/GPS/Totalstasjon
Direkte nr. 994 60 299
E-post: frank@blinken.no

Profilbilde

Thomas Friberg-Johansen

Avd: Halden
Salg/Laser/Merkespray m.m.
Direkte nr. 916 57 336
E-post: thomas@blinken.no

Profilbilde

Arve Lien Haugum

Avd: Trondheim
Salg/GPS/Totalstasjon/UAV
Direkte nr. 976 90 770
E-post: arve@blinken.no

Profilbilde

Rune Folkestad

Avd: Bergen
Salg/GPS/Laser/UAV
Direkte nr. 924 88 099
E-post: rune@blinken.no

Support, software og utvikling

Profilbilde

Kristian Lous Bøhle

Supportansvarlig
Direkte nr. 900 95 363
E-post: kristian@blinken.no

Profilbilde

Morten Nielsen

GPS/Totalstasjon
Direkte nr. 902 33 631
E-post: morten@blinken.no

Profilbilde

Patrick Sandhaug

GPS/Totalstasjon/Skanner/UAV
Direkte nr. 971 27 628
E-post: patrick@blinken.no

Service GNSS utstyr og målebøker

IT/UAV og salg

Profilbilde

Svein Løyland

Service
Direkte nr. 905 57 155
E-post: svein@blinken.no

Profilbilde

Jens-Petter Kihl

IT/UAV/service/salg
Direkte nr. 911 69 554
E-post: jens-petter@blinken.no

Service optiske instrumenter, lasere og bormaskiner m.m.

Profilbilde

Håvard Hegg

Service
Direkte nr. 916 07 296
E-post: havard@blinken.no

Profilbilde

Jan-Inge Jensen

Service
Direkte nr. 971 94 322
E-post: jan-inge@blinken.no

Lager

Profilbilde

Tormod Kristiansen

Lager
Direkte nr. 907 01 100
E-post: tormod@blinken.no

0