GNSS
Lasere
Totalstasjoner
Teodolitt
Nivellerer
Feltcomputere
Programvare
Grensemerker
Merkespray
Fuktmålere
Veisikringsutstyr
Oppmålingsutstyr
Maskinkontroll
Garmin
 
 
Kontaktinformasjon:

 
Besøk- og vareleveringsadresse:
Blinken a.s
Østkilen 4
1621 Gressvik
 
 
Postadresse:
Blinken a.s
PB 122
1620 Gressvik
 
Blinken a.s
Tlf. +47 90 70 11 00
Fax. +47 69 36 09 20
e-post: blinken@blinken.no
Org. nr. NO 932 645 017 MVA
Salgs- og leiebetingelser
 
Administrasjon/Salg

Joar M. Johannessen
Daglig leder
Direkte nr. 901 05 752
e-post:
joar@blinken.no
 
Iren Kristiansen
Regnskap
Direkte nr. 971 83 720
e-post:
iren@blinken.no

 


Birgit Reinertsen
Administrasjon/Salg
Direkte nr. 916 06 005
e-post:
birgit@blinken.no
 
Anita Bang-Larsen
TopNET
Direkte nr. 928 63 331
e-post:
anita@blinken.no
 

Rolf Knoph
Salg/GPS
Direkte nr. 901 40 182
e-post:
rolf@blinken.no
 
Thomas Friberg-Johansen
Salg
Laser/Merkepray m.m.
Direkte nr. 916 57 336
e-post:
thomas@blinken.no
 
 

 
Avdelingskontor

Frank Larsen
Avd: Oslo
Salg/GPS/Totalstasjon
Direkte nr. 994 60 299
e-post:
frank@blinken.no
 
Rune Folkestad
Avd: Bergen
Salg/GPS/Laser/UAV
Direkte nr.924 88 099
e-post:
rune@blinken.no

Ole Kristian Moen
Avd: Kongsberg
Salg/GPS/Totalstasjon
Direkte nr. 916 30462
e-post:
ole.kristian@blinken.no
 
 
Håvard Lyng Fossum
Avd: Trondheim
Salg/GPS/Totalstasjon/UAV
Tlf. 976 90 770
e-post:
hf@blinken.no

 
Support, Software og utvikling

Kristian Lous Bøhle
Supportansvarlig
Direkte nr. 900 95 363
e-post:
kristian@blinken.no
 
Patrick Johannessen
GPS/Totalstasjon/Skanner/UAV
Direkte nr. 971 27 628
e-post:
patrick@blinken.no

Morten Nielsen
GPS/Totalstasjon
Direkte nr. 902 33 631
e-post:
morten@blinken.no
 
     

 
Service optiske instrumenter, lasere og bormaskiner m.m.

Håvard Hegg
Service
Direkte nr. 916 07 296
e-post:
havard@blinken.no
 
Jan-Inge Jensen
Service
Direkte nr. 971 94 322
e-post:
jan-inge@blinken.no

 
Service GNSS utstyr, feltcomputere og UAV m.m

Svein Løyland
Service GPS
Direkte nr. 905 57 155
e-post:
svein@blinken.no
 
Jens-Petter Kihl
IT/UAV/Service
Direkte nr. 911 69 554
e-post:
jens-petter@blinken.no

 
Lager

Tormod Kristiansen
Lager
Direkte nr. 907 01 100
e-post:
tormod@blinken.no